فاطمه محبتی 1
اخبار مهتدیان مهتدیان بعد از انقلاب اسلامی

فاطمه محبتی؛ یکی از اعضای رهایافته از تشکیلات بهائیت

خانم فاطمه محبتی یکی از اعضای رهایافته از تشکیلات بهائیت در گفت‌وگویی که در استان البرز برگزار شد، با بیان اینکه بهائیت دین نیست، بلکه یک فرقه است، بیان کرد: افراد تحت پوشش این فرقه از خود اختیار و اراده‌ای ندارند و تمام فعالیت‌های آن‌‌‌ها تحت نظر تشکیلاتی است که ادعای آزادی تفکر و بیان است.

وی به اهداف این تشکیلات اشاره کرد و افزود: بهائیت فرقه‌ای است که هدف آن از بین بردن دین مبین اسلام است و این فرقه که از طریق تشکیلات اسرائیل حمایت و پشتیبانی می‌شود، برای رسیدن به اهداف پلید خود دست به هر کاری می‌زند.

محبتی بیان داشت: تقسیم‌بندی ایّام سال و روز بدون قانون خاصی یکی از حربه‌های آنان است،‌ به گونه‌ای که تاریخ تولد علی‌محمد باب و حسینعلی نوری را از تاریخ شمسی به قمری تغییر داده و آن را به روز اول و دوم محرم تعریف کرده و هر ساله در این ایّام به رقص و جشن و پایکوبی مشغول می‌شوند.

وی با بیان اینکه اعضای فرقه بهائیت برای بی‌اهمیت جلوه دادن عزاداری امام حسین (علیه السلام) از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند، ابراز داشت: تشکیلات بهائیت به دختران جوان این دستور را می‌دهد که با آرایش زننده و پوشش غیراسلامی وارد هیئت‌ها و محافل عزاداری امام حسین (علیه السلام) شوند تا با این اقدامات قداست مراسم حسینی را از بین برده و هتک حرمت کنند.

جریانات وابسته به این تشکیلات در اغتشاشات سال ۸۸ حضوری پررنگ داشته و در روز عاشورا به خیابان‌ها آمده و به رقص و پایکوبی پرداخته و بعضی از هیئت‌ها را به آتش کشیده و از این رو تعدادی از این افراد توسط مأموران نیروی امنیتی دستگیر شده و روانه زندان شدند که طبق اعترافات افراد دستگیر شده این دستور از بیت‌العدل گرفته شده بود.

وی به کلاس‌های گلشن توحید با محوریت دروس اخلاقی اشاره کرد و ادامه داد: تعالیم و آموزش‌های این کلاس مبتنی بر پرستش بهاء و ایجاد ترس و وحشت در صورت سرپیچی از آن است و سعی دارند از سن سه سالگی و با ورود اجباری کودکان خانواده‌های بهائی به مهدکودک‌های خاص این فرقه، این طرح را اجرا کرده و به هدف پلید خود برسند.

محبتی با بیان اینکه اعضای این تشکیلات با مطرح کردن مطالبی مانند عدم آزادی بیان و تساوی حقوق زن و مرد سعی در خدشه وارد کردن به اسلام دارند، اظهار داشت: افراد آموزش دیده برای ایجاد تشویش اذهان عمومی وارد فضاهای مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و… می‌شوند تا به شیوه مدیریت شده مردم را جذب بهائیت کنند.

فاطمه محبتی 2

او افزود: تشکیلات در ابتدا برای جذب افرادی که از فرقه جدا شده‌اند با ترفند محبت و سازش وارد شده و با وعده‌های دروغین سعی در بازگرداندن فرد دارند، در صورت عدم بازگشت فرد به تشکیلات به آزار و اذیت و تهدید او می پردازند.

وی به خشونت رفتاری و اخلاقی از سوی خانواده و تشکیلات اشاره کرد و بیان داشت: زمانی که خانواده‌ام از مسلمان شدنم مطلع شدند، مرا از ارث محروم کردند و برادرم به دستور تشکیلات برای از بین بردنم اقدام به اسیدپاشی کرد، اما موفق به انجام این عمل نشد و تنها به چشمانم آسیب وارد شد.

خانم محبتی ادامه داد: از اعضای ۹ نفره بیت‌العدل چهار نفر ایرانی و پنج نفر دیگر از کشورهای دیگری هستند که همگی مستقیم و غیرمستقیم به دستگاه‌ها و سرویس‌های جاسوسی آمریکایی و اروپایی مرتبط هستند.

وی در پایان بر فروپاشی این تشکیلات اشاره کرد و گفت: امروز اسرائیل در مرز فروپاشی و نابودی است، قطعاً با متلاشی شدن اسرائیل این تشکیلات نابود خواهد شد، پس فرزندان بهائیت از فرصت باقی مانده استفاده کرده و به آغوش اسلام حقیقی بازگردند تا بیش از این دچار خسران دنیوی و اخروی نشوند.

 

تاریخ انتشار: 16 آبان ماه 1393

منبع خبر: رهیافته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *