پدرام نوایی
اخبار مهتدیان مهتدیان بعد از انقلاب اسلامی

گفتگوی خواندنی با دندانپزشک بهایی که شیعه شد…

یکی از بهائیان تبریز در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، پس از انجام مصاحبه‌های دینی و توجیه کامل مکتب تشیع اثنی عشری، ضمن برائت از فرقه ضاله بهائیت به مکتب تشیع روی آورد.

پدرام نوایی (3)

به نقل از حوزه، آیت‌الله مجتهد شبستری رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در این دیدار ضمن تبریک به وی گفت: دشمنان از همان صدر اسلام، در صدد ریشه‌کنی این دین الهی بوده‌اند و در همین راه خون‌های زیادی ریخته شده و افراد بسیار ارزشمند و بزرگی به شهادت رسیده‌اند. دشمن، امروز نیز به صورت شبانه‌روزی در حال سمپاشی شبهات مختلف در جامعه است تا ذهن جوانان را مشغول خود کرده و آنان را از معنویات دور کند.

وی افزود: فرقه ضاله بهائیت به خاطر تجزیه مسلمانان ایجاد شده است تا اگر بتواند همه مسلمانان را پراکنده کرده و به جان هم بیاندازد اما به لطف خدا این آرزو را به گور خواهد برد. حوزه‌های علمیه؛ علماء و روحانیون باید بیش از پیش هوشیار باشند و شبهات را به صورت شبانه‌روزی رصد کنند و جواب‌هایی مستدل و قانع کننده دهند.

وی گفت: اگر به دفاع از ارزش‌های اسلامی نپردازیم در آینده سخت پشیمان خواهیم شد و عمده این وظیفه بر عهده حوزه و روحانیت است.

 

پدرام نوایی (2)در ابتدای این دیدار، پدرام نوایی، ضمن تشکر از زحمات آیت الله مجتهد شبستری، گفت: هر دینی که دستخوش تغییرات بشری قرار گیرد، به هیچ دردی نخواهد خورد و بهائیت نیز از همین نوع است. این فرقه پر از خلاء های معنوی است که در آن هیچ بویی از خداوند متعال و معنویت به مشام انسان نمی‌رسد.

پدرام نوایی، بهائی و بهائی‌زاده است که از همان دوران کودکی به خاطر بهائی بودن پدر، بر این مسلک استوار بود که پس از آشنایی با مکتب تشیع اثنی عشری، علاقه وافری به تحقیق پیرامون آن پیدا می‌کند و با کمک دوستانی که آن ها را نعمت الهی می داند درباره مکتب تشیع تحقیق می کند.

وی که متخصص رشته داندنپزشکی بوده و تحصیلات خود را در خارج سپری کرده است، فرقه بهائیت را بی پایه و بنیان عنوان کرد و آن را وسیله ای برای دشمنی با اسلام خواند.

در پایان این دیدار یک جلد کلام الله مجید به همراه یک جلد رساله عملیه از طرف آیت الله مجتهد شبستری به آقای نوایی اهدا شد.

 ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۴

منبع : رهیافته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *