درباره ما

سایت مهتدیان مرکزی پژوهشی و خدماتی است که به همت جمعی از اساتید، دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به موضوع بهاییت راه اندازی شده است. برای آشنایی شما کاربر گرامی با سایت و محتوای آن، به معرفی فعالیت های در حال انجام سایت و توضیحی مختصر از آنها  می پردازیم:

اخبار: 

اخبار

از فعالیت های مهم سایت می توان از اخبار و رویدادهای درج شده در آن نام برد که کاربر گرامی سایت می تواند به مهم ترین و به‌روزترین اخبار از طریق همین سایت با آدرس ذکر شده دست پیدا کند.

…………………………………………..

مطالبمقالات:

از دیگر موارد مهم در سایت مطالب موجود در آن است که کاربران عزیز می توانند از مقالات با موضوعات مختلف در سایت با توجه به نیاز خود به راحتی استفاده کنند.

…………………………………………..

 چند رسانه ای:

در بخش چندرسانه ای شاهد عرضه فیلم ها، عکس ها و صوت های مرتبط با موضوع سایت می باشیم که شما کاربر گرامی به آسانی هرچه تمام تر می توانید از این محتوا استفاده کنید.

…………………………………………..

مهتدیانمهتدیان:

در بخش  مهتدیان شاهد مطالب مفیدی هستیم که حاکی از برگشتگان از فرقه بهاییت می باشد که در دو بخش مهتدیان قبل از انقلاب اسلامی و مهتدیان بعد از انقلاب اسلامی دارد.

شما بازدید کننده عزیز می توانید به احوال و خاطرات و یا نوشته های آنان دست پیدا کنید و از آن‌ها استفاده کنید.

……………………………………………

کتابخانهکتابخانه:

در بخش کتابخانه سایت می توانید از کتاب‌های امری که در واقع مجموعه‌ای از مدارک است و مجموعه آثار مهتدیان که در اختیار شما قرار داده شده است استفاده کنید و یا از معرفی کتاب و آشنایی با مطالب آن بهره مند شوید.

امیدواریم که با توضیحات ذکرشده توانسته باشیم به شما بازدیدکننده گرامی سایت آگاهی لازم را داده باشیم. بازدید شما از سایت و استفاده از مطالب و محتوای قرار داده شده در آن باعث افتخار ماست و همراهی شما با مهتدیان برای  ما بسیار ارزشمند می باشد.

در انتهای هر مطلب، امکان درج نظرات شما کاربر محترم قرار داده شده است. بدین وسیله از شما خواهشمند است از این طریق نظرات خود را درباره محتوای سایت بیان فرمایید. ضمناً می توانید از طریق بخش ارتباط با ما، با ما تماس حاصل فرمایید.